Nazwa użytkownika jest dowolną nazwą składającą się z liter (bez polskich znaków) i cyfr. Minimalna długość nazwy użytkownika to 6 znaków, maksymalnie można użyć 20 znaków.
Poprawny i aktywny adres e-mail jest warunkiem dokończenia procesu rejestracji oraz korzystania ze wszystkich mozliwości serwisu.
Hasło zapewnia bezpieczny dostęp do konta i profilu użytkownika. Powinno być skomplikowanym ciągiem znaków znanym wyłącznie użytkownikowi serwisu. Nie zalecamy podawania hasła będącego nazwą użytkownika, datą urodzenia lub złożonego ze znanych słów.
Zapytanie jest niezbędne do przypomnienia hasła. Użytkownik może wybrać zapytanie z listy lub podać własne. Do wybranego zapytania należy podać odpowiedź. Powinna być sformułowana w taki sposób, aby nikt poza użytkownikiem nie mógł jej rozszyfrować.
Proszę przepisać kod z obrazka powyżej z uwzględnieniem wielkości znaków (cyfra zero jest przekreślona dla łatwego odróżnienia od litery O).

Darmowa rejestracja użytkownika

* informacje wymagane

Dane osobowe

Nazwa użytkownika:(*)  
Adres E-Mail:(*)
Hasło:(*)
Powtórz hasło:(*)
Płeć:(*)   
Imię:(*)
Nazwisko:(*)
Data urodzenia:(*) (np. 1970-12-31)

Adres zamieszkania

Adres:(*)
Kod pocztowy:(*)
Miejscowość:(*)
Województwo:
Kraj:(*)
Strefa czasowa:(*)
Nr telefonu:(*)

Opcje

Zapytanie do hasła:(*)
Odpowiedź:(*)
Proszę przepisać kod z obrazka w pole poniżej(*)

Regulamin

Zaznaczając to pole oświaczam, że zgadzam się z poniższymi punktami:
  • Akceptuję Umowę z użytkownikiem i Politykę Prywatności.
  • Zgadzam się na otrzymywania wiadomości z serwisu e-manus.pl i rozumiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z ich otrzymywania korzystając z ustawień w zakładce Moje konto.
  • Jestem osobą pełnoletnią.

Szanujemy Twoje dane osobowe i przykładamy dużą wagę do ich ochrony. Nie sprzedamy ani nie udostępnimy Twoich informacji osobistych innym firmom bez Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj zasady Polityki Prywatności obowiązujące w serwisie e-manus.pl.